BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 4321778
nr 432 1778
Kandelabrar
1 par försilvrade, höjd: 55 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 9 oktober 2006
1.800 kr
ledande budet*
2.100 kr
2.300 kr