KONST / Litografier / Färglitografi 9703431
nr 970 3431
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), signerad -72, motivet: 36x27
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juli 2015
kl 18:51:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman