ART / Oil paintings / Oil painting 4014318
nr 401 4318
OIL PAINTING
Lenght: ()
Sign Staffan 1945, Modell, 40x30 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 200
Monday Mars 20 2006
at 16:00:00
150 kr
150 kr