KONST / Litografier / Färglitografi 13038005
nr 1303 8005
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, PT, 1985-6. Signerad. Motivet: 31x40 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:13:37
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr