BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 16119208
nr 1611 9208
Plafond
1930-/40-tal, Dekor med djur. Diameter: 55 cm. Höjd: 6 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 8 april 2024
kl 21:00:19
1.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
5.000 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)