KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665144
nr 1266 5144
Oidentifierad konstnär. Kustlandskap med gård. Signerad. Olja på pannå, 38x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:31:50
150 kr
250 kr