KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10134030
nr 1013 4030
Pastell
Larsson, Gamla Stan, signerad, 45x37
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:41:41
12/1 08:35:30
100 kr
15/1 22:09:49
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm