FURNITURE / Chairs and Stools / Skrivbord + stol 7256391
nr 725 6391
Skrivbord + stol
England, length: 122, width: 60, height: 77, wear, damages.
England, längd: 122, djup: 60, höjd: 77
Condition: slitage, skador
1000
SEK 900
Monday November 14 2011
at 19:11:54
11/11 15:01:27
14/11 15:49:23
850 kr