KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15175315
nr 1517 5315
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Komposition, ej signerad, ej glas, 34x37 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:46:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren