KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165088
nr 1616 5088
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv. Signerade, oramad. Akvarell på papper, 25x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:09:13
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr