FURNITURE / Trunks / Kista på benställning 11468392
nr 1146 8392
Kista på benställning
19th century, senare benställning, length: 57 cm, width: 44 cm, height: 59 cm, wear, damages.
1800-tal, senare benställning, längd: 57 cm, djup: 44 cm, höjd: 59 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday November 27 2017
at 18:30:21
24/11 15:49:08