UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 6764651
nr 676 4651
Väggur
Förgylld, höjd: 53
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 januari 2011
kl 19:55:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr