KONST / Litografier / Färglitografi 12533034
nr 1253 3034
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Peter Borotinskij (f. 1948), eka i månsken. Signerad, daterad -95, numrerad 93/300. Motivet: 27x22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:28:18
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij