ART / Lithographs / Giclée 14256009
nr 1425 6009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. "Kvällsfrid". Signed, numbered 71/100. Image dimensions: 28x38cm, unframed,
Gicléetryck, "Kvällsfrid". Signerad, numrerad 71/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
SEK 250
Monday October 18 2021
at 18:12:49
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)