ART / Oil paintings / Oil painting 12409586
nr 1240 9586
OIL PAINTING
Valerij Chirkov (1943), 'Sunshine i can fly', signed. Oil on panel, 76x46,
Valerij Chirkov (1943), "Sunshine i can fly", Signerad. Olja på pannå, 76x46
1500
SEK 1000
Monday Mars 11 2019
at 18:28:03
11/3 18:22:27