KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197417
nr 1619 7417
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition. Signerad. Akvarell, 54x54 cm, yttermått inklusive ram. 72x72 cm
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:27:23
9/5 23:01:50