KONST / Litografier / Färglitografier 12756239
nr 1275 6239
Ivar Södergren
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 2 st, PT, signerad. Motivet: 22x18,18x22 cm
Ivar Södergren, född 1949 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:45:09
100 kr
150 kr
Ivar Södergren
Läs mer om Ivar Södergren