MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10985227
nr 1098 5227
Karmstolar
ett par, Barockstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:04:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr