KONST / Litografier / Färglitografi 14539028
nr 1453 9028
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 30x53cm, yttermått inklusive ram: 49x71cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:08:03