GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 14797451
nr 1479 7451
VASE
China, krackelerad dekor med motiv i relief. Height: 30 cm, smärre nagg.
Kina, krackelerad dekor med motiv i relief. Höjd: 30 cm
Condition: smärre nagg
600
SEK 2600
Monday July 18 2022
at 21:01:13
400 kr
450 kr
800 kr
1.200 kr
2.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
2.400 kr
VASE
Condition: smärre nagg
nr 1479 7451
VASE
Condition: smärre nagg
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 2600 |
Monday July 18 2022 |