KONST / Litografier / Färglitografi 13395721
nr 1339 5721
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Amsikten. Signerad, numrerad 111/150,74x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:48:45
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström