KONST / Litografier / Färglitografi 16285041
nr 1628 5041
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 16/45. Färglitografi, bildmått: 30x28cm, yttermått inklusive ram: 50x44cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:27:52
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg