FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10471233
nr 1047 1233
CHAIRS
4 pcs, wear, damages.
4 st
Condition: slitage, skador
400
SEK 450
Monday August 1 2016
at 19:57:35
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr