KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12835021
nr 1283 5021
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 66/75. Bladets mått: 54x77 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:16:31
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
21 okt
James Coignard
Läs mer om James Coignard