KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249483
nr 1524 9483
Oidentifierad konstnär. Signerad Nyh-m, trappa. Olja på duk, 41x26 cm, yttermått inklusive ram: 51x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:47:47
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6
500 kr