KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409454
nr 1240 9454
T Hagiwara, MS Uddeholm, Yokohama Japan 1940. Signerad, Olja på duk, uppfodrad duk, bladets mått: 30x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:57:55
8/3 21:57:48
700 kr
10/3 15:28:21