KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409494
nr 1240 9494
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, EV 1908, kvinna, 12,5x9
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:01:41
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr