MÖBLER / Soffor / Fästmanssoffa 8985327
nr 898 5327
Fästmanssoffa
Gustaviansk stil, omkring 1900 längd: 123
Kondition: skador, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:00:00
300 kr
350 kr
Den Gustavianska stilen