KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14408318
nr 1440 8318
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Signerad, ansikte. Blandteknik, bildmått: 32x22cm, yttermått inklusive ram: 35x25cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:52:57
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr