ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14623422
nr 1462 3422
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Erik Harald Zetterström, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), Sweden. "Djurmotiv". Signed, dated -76, outer dimensions including frame: 23x28,
MIXED MEDIA, Erik Harald Zetterström, "Djurmotiv". Signerad, daterad -76, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Monday April 25 2022
at 19:07:35
Read more about Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma