KONST / Litografier / Färglitografi 9884347
nr 988 4347
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), hundar, 163/165, signerad, motivet: 37x27
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:02:16
17/10 16:56:05
19 okt
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim