KONST / Ramar / Ram 5795017
nr 579 5017
Ram
1800-tal, med litografiskt blad, 21 x 19
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2009
kl 17:43:40
350 kr
350 kr
550 kr
Tilgman Keramik