KONST / Litografier / Färglitografi 16003433
nr 1600 3433
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 14/170. Färglitografi, bildmått: 60x82 cm, yttermått inklusive ram: 72x95 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:55:03
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm