KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15464472
nr 1546 4472
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, "Strut". Signerad, numrerad 74/135, daterad -81. Bildmått: 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 94x75 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 juni 2023
kl 18:53:12
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr