MISCELLANEOUS / Toys / Toys 16119010
nr 1611 9010
TOYS
2 pcs, sheet metal, Japan, 1960s. 'Space patrol X-11 & Jetspeed', length: 21-44 cm,
2 st, Plåt, Japan, 1960-tal. "Space patrol X-11 & Jetspeed", Längd: 21-44 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 500
Monday April 8 2024
at 19:37:14
2/4 15:17:57
450 kr
3/4 21:11:59