KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614042
nr 1361 4042
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad, höjd: C. I/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:55:56
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander