KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614515
nr 1361 4515
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/50. Motivet: 30x25cm
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:25:42
700 kr
900 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist