ART / Lithographs / Litograph in colors 11811275
nr 1181 1275
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Bengt Landin (b. 1933), Sverige. Signerad, numbered 211/250, bladets mått: 80x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 211/250, bladets mått: 80x60
Bengt Landin, Swedish painter, graphic artist, born 1933 in Stockholm.
600
SEK 100
Monday May 7 2018
at 18:38:32
5/5 18:13:21
Bengt Landin
Read more about Bengt Landin