![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 13746042
*
nr 1374 6042
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, "Trädet". Signerad, daterad -73, PT. Motivet: 65x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 18:24:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/1 15:44:58
1
250 kr
19/1 22:50:49
2
200 kr
19/1 22:50:49
1
250 kr (Budbetjänt)
20/1 12:23:59
3
450 kr
25/1 18:18:25
4
350 kr
25/1 18:18:25
3
400 kr (Budbetjänt)
25/1 18:19:10
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo swenson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12
*
Bo Swenson
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Läs om budbetjänten
nr 1374 6042
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, "Trädet". Signerad, daterad -73, PT. Motivet: 65x50 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/1 15:44:58 | 1 | 250 kr |
19/1 22:50:49 | 2 | 200 kr |
19/1 22:50:49 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
20/1 12:23:59 | 3 | 450 kr |
25/1 18:18:25 | 4 | 350 kr |
25/1 18:18:25 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
25/1 18:19:10 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo swenson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12