![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 12872030
*
nr 1287 2030
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 290/300. Motivet: 70,5x51cm
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2019
kl 18:21:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 22:20:17
1
3.600 kr
8/11 13:56:42
2
3.600 kr
8/11 13:56:42
1
3.600 kr (Budbetjänt)
10/11 13:38:33
3
4.000 kr
10/11 13:42:11
3
4.400 kr
11/11 11:51:25
4
4.800 kr
11/11 11:56:06
3
5.000 kr
11/11 15:49:17
3
6.000 kr
11/11 17:33:15
4
5.200 kr
11/11 17:33:15
3
5.400 kr (Budbetjänt)
11/11 17:33:50
4
5.600 kr
11/11 17:33:50
3
5.800 kr (Budbetjänt)
11/11 17:34:12
4
6.000 kr
11/11 17:34:12
3
6.000 kr (Budbetjänt)
11/11 17:41:05
5
7.000 kr
11/11 18:05:53
1
6.600 kr
11/11 18:05:53
5
6.800 kr (Budbetjänt)
11/11 18:08:35
1
7.000 kr
11/11 18:08:35
5
7.000 kr (Budbetjänt)
11/11 18:14:25
6
7.400 kr
11/11 18:16:29
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12
*
Salvador DalÃ
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Läs om budbetjänten
nr 1287 2030
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 290/300. Motivet: 70,5x51cm
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 7.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 22:20:17 | 1 | 3.600 kr |
8/11 13:56:42 | 2 | 3.600 kr |
8/11 13:56:42 | 1 | 3.600 kr (Budbetjänt) |
10/11 13:38:33 | 3 | 4.000 kr |
10/11 13:42:11 | 3 | 4.400 kr |
11/11 11:51:25 | 4 | 4.800 kr |
11/11 11:56:06 | 3 | 5.000 kr |
11/11 15:49:17 | 3 | 6.000 kr |
11/11 17:33:15 | 4 | 5.200 kr |
11/11 17:33:15 | 3 | 5.400 kr (Budbetjänt) |
11/11 17:33:50 | 4 | 5.600 kr |
11/11 17:33:50 | 3 | 5.800 kr (Budbetjänt) |
11/11 17:34:12 | 4 | 6.000 kr |
11/11 17:34:12 | 3 | 6.000 kr (Budbetjänt) |
11/11 17:41:05 | 5 | 7.000 kr |
11/11 18:05:53 | 1 | 6.600 kr |
11/11 18:05:53 | 5 | 6.800 kr (Budbetjänt) |
11/11 18:08:35 | 1 | 7.000 kr |
11/11 18:08:35 | 5 | 7.000 kr (Budbetjänt) |
11/11 18:14:25 | 6 | 7.400 kr |
11/11 18:16:29 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 18:12