KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757424
nr 1275 7424
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), landskapsmotiv. Olja på duk, 45x54cm. Signerad
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:00:35
16/9 18:55:35