KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14378057
nr 1437 8057
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Yttersta Tvärgränd. Signerad, akvarell, 33x37, yttermått inklusive ram: 47x50 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:28:47
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe