ART / Oil paintings / Oil painting 14855040
nr 1485 5040
OIL PAINTING
Signerad Tägtström, Leksand 1934, porträtt av Erik Wiklund. Oil on canvas, 65x54 cm, outer dimensions including frame: 84x71,
Signerad Tägtström, Leksand 1934, porträtt av Erik Wiklund. Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 84x71 cm
800
SEK 300
Monday August 29 2022
at 20:26:26
28/8 14:18:58