KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15172041
nr 1517 2041
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 1956, Skärgårdsmotiv, 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:23:53
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers