KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499448
nr 1449 9448
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:35:22
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr