KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9111200
nr 911 1200
Träsnitt
Japan, motivet: 23 x 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:15:31
150 kr
250 kr