MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vases 9308084
nr 930 8084
VASES
one pair, Cloissoné, height: 26 cm, wear, damages.
1 par, Cloissoné, höjd: 26 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday December 15 2014
at 19:06:21
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)