KONST / Litografier / Grafiskt blad 16336456
nr 1633 6456
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 22/200, oramat löst blad. Gicléetryck. Bladets mått: 61x85 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:04:30
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt