ART / Lithographs / Litograph in colors 13725315
nr 1372 5315
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signed, sheet: 55x35,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad, bladets mått: 55x35 cm
800
SEK 1000
Monday January 18 2021
at 18:34:38
500 kr
600 kr
900 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd