KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346389
nr 1434 6389
Oidentifierad konstnär. "Fjällgatan". Signerad. Olja på pannå, 43x60cm, yttermått inklusive ram: 51x68cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:44:56
300 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr